Štartová listina 2021

Priebežná štartová listina

MenoPriezviskoKlub / MestoTrať
Peter
Gabrhel
QBSW, a.s.
12 km
Lucia
Rajčáková
Bežecké strelu Skalica
12 km
Magdalena
Gajdosova
Vadovce
6 km
Šimon
Gajdoš
Vadovce
6 km
Mária
Hollá
6 km
Andrej
Hollý
6 km
Jozef
Pavlov
Bratislava
6 km
Kvetka
Sušinková
Bratislava
12 km
Marek
Sušinka
Bratislava
12 km
Michaela
Michalových
Kuchyňa
6 km
Milan
Kresáč
Levice
12 km
Krzysztof
Skokowski
Levice
12 km
Michal
Valo
Trebatice
6 km
Hana
Viglašová
Čaka
12 km
Milan
Viglaš
12 km
Andrej
Baláž
Dúbravka
6 km
Sona
Zajickova
#kovalcuk_team, sheruns
6 km
Milan
Zajicek
#kovalcuk_team
6 km
Monika
Švejdová
Kuchyňa
6 km
Romana
Palková
kovalcuk_team
6 km
Gabriel
Hanák
Malokarpaťáci
12 km
Monika
Kočíšková
to Run Stará Turá
12 km
Janka
Mitošinková
DANUBE RUNNERS
12 km
Matej
Gadomsky
Danube Runners
12 km
Jana
Šályová
Danube Runners
6 km
Michaela
Sasváriová
Pohodová Streda
12 km
Peter
Švihorík
Pohodova Streda
12 km
Mária
Krajčovičová
Blatné
6 km
Michal
Kotlárik
Danube Runners / Bratislava
6 km
Lenka
Kotláriková
Danube Runners / Bratislava
6 km
Claudia
Škrabáková
Danube Runners ❤ + Bežím pre Belasý motýľ ❤
6 km
Juraj
Vondrášek
Bratislava
6 km
Michaela
Satmáryová
DANUBE RUNNERS
6 km
Miri
Vajdova
DANUBE RUNNERS
12 km
Katarina
Slivkova
RedFox runners
6 km
Jaroslav
ZEMAN
Wild and Free
12 km
Martin
Sághy
Bratislava
12 km
Jana
Sághy
DANUBE RUNNERS
6 km
Marek
Kovac
W&F
12 km
Pavol
Pastorek
Bratislava
12 km
Patrik
Líška
Bratislava
6 km
Miroslav
Loipersberger
Viničné
6 km
Vladimíra
Michalových
Kuchyňa
6 km
Ivan
Pavelka
AK Bojničky
12 km
Katarína
Niznanska
Nova Dubnica
6 km
Pavel
Vimmer
RedFox Runners
6 km
Žaneta
Ulrichová
Pezinok
6 km
Vladimir
Popelka
Pezinok
6 km
Ondrej
Konarik
Malacky
12 km
Peter
Marosi
Stg Dolné Saliby
12 km
Tomáš
Charvát
Pukinov dvor Miloslavov
12 km
Michal
Borčin
Malacky
6 km
Maria
Rehakova
Malacky
6 km
Michal
Bohuš
12 km
Judit
Bezák Lovisek
Bratislava - Nové Mesto
12 km
Karol
Hudeček
Klub biatlonu Levice
12 km
ONDREJ
HEGEDUŠ
PIEŠŤANY
6 km
Maria
Rehakova
malacky
6 km
Martina
Giňovská
ŠK pre Radosť
6 km
Peter
Hoc
Jablonové
6 km
Martin
Bažík
6 km
Peter
Kolínek
12 km
Marek
Halenár
Nitra
12 km
Daniel
Karas
Bratislava
6 km
Tomas
Gergely
TT
12 km
Slavomír
Hodul
DXC
12 km
Miriam
Lukáčová
12 km
Anna
Yurkina
TRS
12 km
Maroš
Závodný
Brezová pod Bradlom
6 km
Pavol
Kovačič
Pezinok
12 km
Zuzana
Kovačičová
Pezinok
6 km
Marek
Fogada
TBK TORA TOPOLCANY
6 km
Marek
Fogada
TBK TORA TOPOLCANY
6 km
Filip
Brunovský
Amatér
6 km
Jozef
Dorozlo
Pezinok
12 km
Daniel
Horník
Senec
12 km
Matej
Bibza
Nové Mesto nad Váhom
12 km
Pavel
Fila
Čarizard z Bernolákova
12 km
Jozef
Dado
Krupina
12 km
Roman
Diviak
Stupavskí bežci
12 km
Sona
MACEJAKOVA
Priatelia behu lezerneho
6 km
Gábor
Grendel
Bratislava
12 km
Peter
Hrebik
Run crew Šaľa
6 km
Marek
Baláž
Run Crew Šaľa
6 km
Peter
Kovanič
Telocvičňa Kuchyňa
6 km
Vlado
Kabina
Wild and Free
12 km
Adriana
Číková
6 km
Helena
Burgerova
Eleven run team
6 km
Daniela
Vavrová
Eleven Run Team
12 km
Janka
Valocsayová
DANUBE RUNNERS
12 km
Gabriela
Panáková
Eleven Run Team
6 km
Diego
Buitrago
12 km
Stanislav
Rusňák
Malacky
12 km
Milan
Kočiš
Rohožník
12 km
Vladimir
Cích
BEHAME.sk
6 km
Milan
Koleno
Turčianske Teplice
6 km
Bernardína
Kudelová
6 km
Zdenko
Gašperec
Pezinok
12 km
Peter
Nemilý
STG PEZINOK
6 km
Jana
Hirnerová
Eleven run team
6 km